HAKKIMIZDA

ADSA İnşaat geleceğimizi bugünden düşünüp şekillendirerek, müşterilerimize güvenli yapılar ve karlı yatırım fırsatı yaratmaktadır.

1980’den beri meslek gereği yarı aktif olarak sektörde bulunan Adnan Sağır, emekliliğinden itibaren sektörde tam aktif olarak ADSA İnşaat adı ile çalışmaktadır. Adnan Sağır, 2009 yılının başlarında ADSA Gayrimenkul, Danışmanlık, Yatırım, İnşaat ve Sanayi Ticaret LTD. Şirketi’ni kurdu.

Şirketlerimiz bu zamana kadar yapmış olduğu işleri normal bitiş süresinden daha erken ve eksiksiz olarak müşterilerine teslim etmiştir. Gelecek projeleri ise müşteri memnuniyeti prensibimize uygun, güven ve istikrarlı olarak devam ettirmeyi planlamaktadır. Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz projeler, şirketlerimiz bünyesinde çalışan inşaat mühendislerimiz kontrolünde, uzman ekipler tarafından en ince ayrıntılarına kadar kontrol edilmektedir. Firmamız kurulduğu yıldan bu yana kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

ADSA Grup olarak; müşterilerin beklentilerine uygun projeler üretmeyi, sadece satış yapana kadar değil satış sonrası memnuniyeti düşünmeyi, sektördeki yeniliklerden yararlanabilmenin yanı sıra oluşacak yeniliklere de katkıda bulunmayı hedefleyip, yönetim ve teknik ekibimize benimsetmeyi ilke edindik. Güvenli, sağlıklı, doğa ile uyum içerisinde, modern çağımıza uygun ve kaliteli hizmet vermeyi görev olarak benimsedik. Yaptığımız ve yapacağımız projelerimizde müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek, dürüstlük, saygınlık, yenilik ve hız ile iş güvenliği kuralları doğrultusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sonuca ulaşabilmeyi hedefledik.

Misyonumuz

Geçmişten günümüze belirlediği hedefler doğrultusunda, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve müşterilerine sunan, doğruluk, güven ve özveri ile ilerleyen ADSA Grup; Sektörde istikrar ve güven sağlayarak sürekli ve sağlıklı büyümektedir. Toplum için güvenli ve çağdaş yaşam ortamlarının oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin yükselmesine katkı sağlamaktadır. İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü ve örnek alınan firmalardan olmaktadır. Geleceğimizi bugünden düşünüp şekillendirerek varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar ve karlı yatırım fırsatı yaratmaktadır.

Ekibimiz

adnan-sagir-portre

Adnan Sağır

Yönetim Kurulu Başkanı
sidar-levent

Sidar Levent

İnşaat Mühendisi
can-levent

Can Levent

İnşaat Mühendisi
hebul-ates

Hebul Ateş

İnşaat Mühendisi
avukat-serdar-sagir

Av. Serdar Sağır

Hukuk Danışmanı

Faaliyet Alanlarımız

Gayrimenkul

Müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla tarafların doğru zamanda en iyi koşullarda mülk sahibi olmalarını sağlamak bu alanda yürüttüğümüz faaliyetlerle sizlerinde takdir edeceği gibi, günümüz şartlarında Gayrimenkul sektöründe hızla, sürekli değişen olumlu değişimlerin içerisinde, siz yatırımcılarımızın istifade etmesini sağlamayı amaçladık. Bu doğrultuda tüm gayrimenkul yatırımlarınızı destekliyor ve çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Danışmanlık

Yasal bir takım prosedürler, yapımla ilgili mimari sıkıntılar, belediye veya tapu ile ilgili işlemler vb. pek çok konuda bir danışmana ihtiyaç duyabilirsiniz... ADSA, bu ihtiyaca cevap verebilecek kadroya sahiptir. Yerinde keşif veya ofis hizmeti ile olası pek çok sıkıntının önlenmesi için çalışıyoruz. Son zamanlarda gündemde olan "Kentsel Dönüşüm Projeleri" veya "Güncel İmar Durumuna Göre Artan İnşaat Alanı" dolayısı ile değerlemenin yanı sıra danışmanlık hizmeti de veriyoruz...

Mimarlık

Mimaride, tasarım kadar fonksiyonun da önemli olduğunu unutmuyor, estetik kaygılarımızın işlevselliğin önüne geçmesine izin vermiyoruz. Bütünü oluşturan her detaya ve işçiliğe büyük önem veriyoruz. Büyük ya da küçük, her mimari tasarım ve uygulamaya aynı özeni gösteriyoruz. Asla kendimizi tekrar etmiyoruz. Moda olanın geçici büyüsüne kapılmadan, dünyayı takip ediyoruz. Sorunu görüyor, çözümü buluyoruz.

İnşaat

Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir. Şirketimiz yapmış olduğu işlerde kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır. Mühendislikten asla taviz vermeden, başta merkez ofisimiz olmak üzere tüm şantiyelerimizde en son teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve bunları iş süreçlerinde uyguluyoruz.

Hukuk

İnşaat, arsa payı karşılığı inşaat, gayrimenkul satış vaadi, joint venture ve konsorsiyum sözleşmelerinin görüşmelerinin hazırlanması ve yürütülmesi; inşaat ruhsatı alınmasına yönelik işlemlerde hukuki destek verilmesi; kamu iktisadi teşebbüsleri dahil olmak üzere her türlü idari projenin hukuki iş ve işlemlerinin yürütülmesi hizmetlerini hukuk büromuz tarafından veriyoruz. Hukuksal güven içerisinde siz yatırımcılarımızın yanında olmayı sürdürüyoruz...
14

Proje
15

İş Yeri
174

Daire
189

Mutlu Aile
Bizi arayın ve modern konut dünyasını keşfedin